Home / שיפוץ דירה / מדוע צריך קבלן שיפוצים ?

מדוע צריך קבלן שיפוצים ?

עבודת שיפוצים בבית , במיוחד אם מדובר בשיפוץ דירה קומפלט , היא פרוייקט מורכב וארוך שמצריך בעל מקצוע מיומן ובעיקר פיקוח על מספר בעלי מקצוע ותיאום ביניהם בשלבים השונים של השיפוץ . כמובן יש עבודות קטנות שאפשר לעשות לבד כמו צביעה או סיוד דירה , אך שיפוץ של חדר אמבטיה או חלוקת חלל בעזרת קירות גבס מומלץ לבצע עם קבלן שיפוצים בעל ניסיון בתחום שיחסוך לכם הרבה כאב ראש ,זמן וכסף .

איך בוחרים קבלן שיפוצים ?

בישראל קיימים מאות שיפוצ’ניקים וקבלני שיפוצים וחיפוש פשוט באינטרנט מעלה אין ספור תוצאות . הקריטריון הראשון בבחירת קבלן שיפוצים צריך להיות הכימיה וההרגשה שיש לכם בפגישה איתו . זה אמנם נשמע קצת מוזר אבל בתחום הזה חשוב ביותר לעבוד עם מישהו שמעבר למקצועיות הוא גם “בן אדם ” שנעים לדבר אתו , שיש לו סבלנות להסביר ושאתם מרגישים שהוא ילווה אתכם במהלך השיפוץ ולא יהיה עסוק בארבעה פרוייקטים במקביל . כמובן שהמקצועיות והניסיון חשובים ביותר , כמו גם המלצות מלקוחות שעבדו אתו בעבר והיו מרוצים .
נקודות לקחת בחשבון בחתימת חוזה עם קבלן השיפוצים :
• תתייעצו לפני עם מעצב פנים ותהיו סגורים על הקונספט של העיצוב , ואם אפשר תבקשו ממעצב הפנים להכין לכם הדמיה ממוחשבת של איך ייראה השיפוץ בסיום , כך תהיה לכם תמונה סגורה בראש ויהיה פחות מקום לשינויים של גחמות עיצוביות למינהם במהלך השיפוץ , מה שתמיד מייקר את הפרוייקט וגם מאריך אותו משמעותית.
• בקשו מהקבלן התחייבות לזמנים לפי שלבים שונים . כמובן שתמיד ישנם עיכובים לא צפויים בכל שיפוץ אבל חשוב להגדיר זמנים עם סטיית תקן קלה של מספר ימים . בצורה כזאת תדעו שהקבלן מחוייב למסגרת הזמן ולא יהיו פתאום שינויים או עיכובים שלא לצורך .
• לעולם לא לשלם את כל סכום השיפוץ מראש . נהוג לשלם מקדמה עם חתימת החוזה בין 20-30 אחוז תלוי בסדר גודל השיפוץ ובמורכבות הפרוייקט ולאחר מכן התשלומים נעשים בהתאם לסיום שלבי השיפוץ השונים כאשר תמיד תשאירו תשלום אחרון של לפחות 20 אחוז שאותו תתנו לאחר סיום הפרוייקט כאשר אתם מרוצים והכל התבצע בהתאם לחוזה שחתמתם עליו .
• ביטוח – חשוב שלקבלן השיפוצים שלכם יהיה ביטוח לעובדים ולצד שלישי במקרה שחס וחלילה אחד העובדים ייפצע או שיקרה נזק לריהוט או לאחד השכנים כתוצאה מהשיפוץ .

קבלן שיפוצים במרכז , מה הם היתרונות ?

אם אתם גרים במרכז הארץ וזקוקים לשיפוץ , המשמעות היא שיש לכם יותר אפשרויות בבחירת הקבלן המתאים והמשמעות השנייה היא שהשיפוץ יהיה יותר יקר מאשר אם הייתם גרים בצפון הארץ למשל . במידה וזה המצב חשוב לבחור קבלן שגר ועובד קרוב אליכם ככל האפשר . הסיבה היא קבלן כזה יהיה לו הרבה יותר קל להגיע , לשנע את החומרים והעובדים והוא יהיה פחות לחוץ בסוף היום . קבלן שיפוצים שמגיע מאזור שמצריך שעתיים נסיעה אליכם עוד לפני שהוא אסף את הפועלים לא תמיד יראה את הפרוייקט כמשתלם מבחינה לוגיסטית וברוב המקרים ייתן לכם הצעה גבוהה יותר מקבלן שיפוצים שגר בתל אביב ומשפץ רק בתל אביב ובגוש דן .
אנו , ב”א. שיפוצים ” מאמינים שפרוייקט השיפוץ שלכם צריך לעבור בצורה הנוחה ביותר , כאשר הלקוח מרגיש נוח וחופשי להתייעץ ולהתקשר וכל שלבי הפרוייקט שקופים בפניו . לקוח מרוצה הוא תמיד לקוח שממליץ ולשם אנו מכוונים . אם אתם מתכננים בקרוב פרוייקט שיפוץ דירה או רק שיפוץ אמבטיה קטנה , צרו אתנו קשר ונשמח לתת ייעוץ ראשוני חינם וללא התחייבות .

Check Also

טיפים לריצוף לבית

ריצוף לבית הוא אחד המרכיבים החשובים בכל שיפוץ דירה מאחר והוא משפיע על כל נראות הדירה. …

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *